IB özel ders, ib özel ders ib sistemi ib nedir IB Nedir? IB Dersleri nelerdir? IB sınavlarında ne çıkar? IB sınav soruları? IB sınav soru örnekleri, IB Math Exploration desteği
Sınavlarınızda zorlanmayın, en zor dersler ve sınavlarınız artık çok kolay.
                                                                                                      
KIRTASİYE İHTİYAÇLARI
AYAKKABI, ÇANTA VE SPOR MALZEMESİ  İHTİYAÇLARI
OKULLARIN AÇILMASINA ÇOK AZ KALDI MALZEME VE KİTAPLARINIZ HAZIR MI?
Uzun bir tatilin ardından öğrencilerimiz okullarını öğretmenlerimiz de öğrencilerini yeni bir eğitim yılında görmeye hazırlanıyorlar. 
Her eğitim yılının başında olduğu gibi bu yılın başında da iki hafta sonra açılacak olan okullar öğrencilerin kitap ve ihtiyaç listesini yayınlamaya başladılar.
Maalesef ki her sene yaşanan kitap bulamama sorunu umarız ki bu sene de yaşanmaz. Sinavadestek.com ekibi olarak velilerimizin kitap ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamaları için yaptığımız bu çalışma umarız ki işinizi kolaylaştırır. Verdiğimiz bilgiler dışında Tahtakale, Eminönü, Cağaloğlu, Mahmutpaşa gibi semtlerdeki mağazalardan çok daha uygun fiyatlara ürünler satın alınabilmektedir.
Dikkat edilmesi gerekn önemli bir nokta; satın aldığınız ürünlerin kalitesine dikkat edin ve standartlara uygun üretilip üretilmediğini sorgulayın. Çocuklarımızın sağlığı için bu konuda dikkatli olmanızı tavsiye ediyoruz. 
Okul malzemelerinin kalitesi konusunda Hürriyet Gazetesi' nde yayınlanan haber için tıklayın... 
Sinavadestek.com 
03.09.2013
 
FİRMALARIN ÖDEME / TAKSİT KAMPANYALARI 
 
Bir çok firma indirim ve 50 TL üzere alışverişlerde taksit seçeneği sunmaktadır.
 
OKUL LİSTESİNE GÖRE ADRESE GÖNDEREN FİRMALAR
Nezih ne NT kırtasiye okul anlaşmalarına göre sipariş verilen ürünleri adrese göndermektedir. İlgili firmaların sitelerine ulaşarak detayları öğrenebilirsiniz.
Nezih Kırtasiye Koç ve Eyüboğlu okullarının ihtiyaç listesini sınıflara göre hazırlayıp uygun fiyata veliler isterse adreslere yollamaktadır.
 
NT Kırtasiye Mağazaları Coşkun, Fatih ve Anafen okullarının ihtiyaç listesini hazırlayıp adrese göndermektedir.
 
KİTAP İHTİYAÇLARI
 D&R
 Akmar Pasajı
 Nezih
 Remzi Kitap
BOYA VE SANATSAL ÜRÜNLER
 Hepsiburada.com
 Kliksa.com
 Gittigidiyor.com
 
Altyapı ONTEK